Schoolteam


  • Directeur: Kris Cooman
  • Beleidsmedewerker: Defrijn Rienske, Deridder Maarten & Paridaens Kathleen
  • Zorgcoördinatie kleuterafdeling: Paridaens Kathleen
  • Zorgcoördinatie lagere afdeling: Geerooms Marieke
  • ICT-coördinator: Nerinckx Peter
  • Secretariaat: Temmerman Gerda & Liese Borremans
Vestiging 1: VondelVestiging 2: KasteelstraatVestiging 3: Kleutersbaan (tijdelijk Vondel)
  • 1e leerjaar A: Van Snick Ellen
  • 1e leerjaar B: Depelseneer Ann
  • 2e leerjaar A: Sablon Sandra
  • 2e leerjaar B: Vanhoudenhove Ruth & Janssens Jolien
  • 3e leerjaar A: Uylenbroeck Ann
  • 3e leerjaar B: Decuyper Vera
  • 4e leerjaar A: Wauters Vanessa
  • 4e leerjaar B: De Boey Sanne
  • 5e leerjaar A: Dedobbeleer Klaartje & Devogeleer Kay
  • 5e leerjaar B: Steenhoudt Bart & Janssens Jolien
  • 6e leerjaar A: Vandiest Katleen
  • 6e leerjaar B: Van Ginderdeuren Lien

  • LO: Vandercammen Wouter & Van Caelenberg Inneke
  • ICT: Chokier Christophe & Devogeleer Kay
  • Muzische opvoeding: Chokier Christophe

  • Beleidsmedewerker: Defrijn Rienske
  • Zorgcoördinator: Geerooms Marieke
  • Zorg 1-3: Lots Marleen, Janssens Jolien, Magnus Gerda & Vanhoudenhove Ruth
  • 1e kleuterklas: Devogeleer Priscilla
  • 2e kleuterklas: Herremans Vanessa
  • 3e kleuterklas: Devillé Katrien

  • Kleuterturnen: Van Caelenberg Inneke
  • Kinderverzorgster: Vanhaelen Wendy

  • 1e leerjaar: Deneef Dominique
  • 2e leerjaar: Lefèbvre Muriel
  • 3e leerjaar: Roosens Claudine
  • 4e leerjaar: Cornelis Tina
  • 5e leerjaar: Janquart Laura
  • 6e leerjaar: Vrancx Sarah

  • L.O.: Vandercammen Wouter & Weemaels Charlotte
  • ICT: Chokier Christophe
  • Muzische opvoeding: Chokier Christophe

  • Beleidsmedewerker: Deridder Maarten
  • Zorgcoördinator: Geerooms Marieke
  • Zorgcoördinator kleuterafdeling: Paridaens Kathleen
  • Zorg kleuterafdeling: Hulsmans Greet
  • Zorg lagere afdeling: Weemaels Charlotte & Janssens Jolien
  • Onthaalklas/1e kleuterklas A: Van Belle Kimberley
  • Onthaalklas/1e kleuterklas B: Wouters Anja
  • 2e kleuterklas A: Dedoncker Nele
  • 3e kleuterklas A: Desmet Nathalie
  • 3e kleuterklas B: De Nul Ines

  • Kleuterturnen: Vann Caelenberg Inneke
  • Kinderverzorgster: Vanhaelen Wendy

  • Beleidsmedewerker: Defrijn Rienske, Paridaens Kathleen & Deridder Maarten
  • Zorgcoördinator kleuterafdeling: Paridaens Kathleen
  • Zorg kleuterafdeling: Hulsmans Greet